ВО "Свобода"

ENG

24 березня 2017
Положення про Всеукраїнський конкурс літературних творів (статей, есе, нарисів) на тему: Мама Героя
Положення про Всеукраїнський конкурс літературних творів (статей, есе, нарисів) на тему: Мама Героя

1. Загальні положення.

1.1. Всеукраїнський конкурс шкільних творів (далі ‒ Конкурс) проводиться Всеукраїнським об'єднанням українок "Яворина" до Дня матері.

2. Мета та завдання конкурсу.

2.1. Мета Конкурсу:

привернення уваги суспільства та влади до проблеми формування високого статусу захисника Батьківщини, виховання патріотичних почуттів серед учнівської молоді, утвердження української мови як єдиної державної, її популяризація в молодіжному середовищі.

2.1.Завдання Конкурсу: прищеплення любові до України; виховання почуття національної гідності, гордості за подвиг українців-захисників; поширення сімейних цінностей, поваги до матері, до родини; підвищення престижу української мови; привернення уваги суспільства та влади до проблеми формування високого статусу захисника Батьківщини.

3. Організація конкурсу.

3.1. Організатором конкурсу є Всеукраїнське об'єднанням українок "Яворина" за підтримки Всеукраїнського об'єднання "Свобода".

3.2. Склад оргкомітету та журі конкурсу затверджується Радою громадської організації Всеукраїнського об'єднання українок "Яворина".

3.3. Оргкомітет конкурсу:

• розробляє план заходів щодо підготовки та проведення Конкурсу та забезпечує його виконання;

• пропонує кількісний та персональний склад журі Конкурсу;

• забезпечує поширення інформації про зміст та умови Конкурсу, терміни його проведення, а також оприлюднення результатів;

• приймає від авторів роботи для участі в Конкурсі та здійснює поточну взаємодію з ними;

• координує роботу членів журі;

• організовує нагородження переможців;

• здійснює іншу роботу, необхідну для успішного проведення конкурсу.

4. Умови конкурсу.

4.1. Конкурс проводиться з 1 квітня по 1 травня 2017 р.

4.2. В конкурсі можуть брати участь учні 9-11-х класів загальноосвітніх закладів, незалежно від їхнього типу, форми власності та підпорядкування.

4.3. На конкурс приймаються літературні твори у жанрі есе, статей, нарисів на тему "Мама Героя", в яких викладено історію (історії) подвигу захисника Батьківщини, значення виховання в сім'ї, думки, переживання матерів Героїв та їхня роль у формуванні характеру, вихованні захисника Батьківщини. У творі має бути відображено міркування автора на задану тему, його ставлення до Героя та його матері.

4.4. Літературні твори, подані на конкурс, повинні бути написані державною мовою, відповідати сучасним вимогам українського правопису, обсягом не більше трьох машинописних аркушів формату А4 (шрифт Times New Roman, кегль 14, інтервал 1.5, поля стандартні) або не більше п'ятьох рукописних аркушів.

4.5. До літературного твору додається супровідний лист, у якому містяться дані:

• про автора (П.І.П., рік народження, місце проживання, номер телефону, найменування та місце знаходження навчального закладу, клас, вчитель);

• про кого (героїв твору) написано твір (П.І.П., місце проживання, місце служби, номер телефону, фото, інша інформація, яка може бути цікавою).

Конкурсні роботи надсилаються на поштову адресу: м. Київ, вул. Васильківська, 27, корпус 2, офіс 1 та електрону адресу: javoryna.press@gmail.com.

5. Підбиття підсумків та визначення переможців.

5.1. Переможці конкурсу нагороджуються відзнаками та грошовими преміями:

• 1 місце ‒ 1000 грн;

• 2 місце ‒ 800 грн;

• 3 місце ‒ 500 грн.

5.2. Найкращі роботи увійдуть до збірника конкурсних творів. Про результати конкурсу буде оголошено до 14 травня 20017 року на офіційному сайті Всеукраїнського об'єднання українок "Яворина": javoryna.org.ua.

Прес-служба ВО "Свобода"