ВО "Свобода"

ENG

26 липня
Олег Осуховський: Українська дипломатія має спрямувати всі зусилля проти будівництва Північного потоку-2
Олег Осуховський: Українська дипломатія має спрямувати всі зусилля проти будівництва Північного потоку-2

Україна зазнає серйозних економічних та репутаційних втрат у разі запуску Північного Потоку-2, тому треба спрямувати всі зусилля проти цього проєкту. Про це заявив народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський 26 липня 2018 року в етері телеканалу "112. Україна".

"Україна зазнає серйозних економічних втрат у разі будівництва та запуску газопроводу Північний потік-2, а окрім того, вона втратить свій вплив як транспортер газу до Европи. Тому влада, українська дипломатія мають докласти всіх зусиль, щоб зупинити цей проєкт", - зазначив народний депутат.

За його словами, европейські країни, передусім Німеччина, очевидно, не враховують усіх ризиків, коли погоджуються на будівництво газопроводу, який оминатиме Україну.

"Німеччина та инші держави не повинні забувати, з ким мають справу. Бо в Україні добре пам'ятають, коли через політичні конфлікти Москва перекривала взимку газовий кран. У разі запуску Північного потоку-2 Путін зможе встановлювати свої правила гри та шантажувати Европу", - зазначив Олег Осуховський.

Він також наголосив, що важливою для України є позиція США щодо Північного потоку-2, зокрема критика проєкту президентом Штатів Трампом.

Прес-служба ВО "Свобода"