ВО "Свобода"

ENG

14 липня
Олег Осуховський: Восени парламент має проголосувати за ЦВК та Виборчий кодекс
Олег Осуховський: Восени парламент має проголосувати за ЦВК та Виборчий кодекс

Першочергові завдання Верховної Ради України на наступну сесії ‒ це зміна складу Центральної виборчої комісії, зміна виборчого законодавства, скасування недоторканности та инші важливі законопроєкти. Про це заявив народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський 14 липня 2018 року в етері телеканалу "112. Україна".

"На цій сесії так і не змінили склад ЦВК ‒ так звана коаліція не змогла домовитися. Але навіть у разі голосування за внесені кандидатури Центрвиборчком залишиться під контролем Адміністрації Президента. Доки не будуть члени виборчих комісій відповідати за фальсифікацію виборів, доки винні не сядуть за грати, доти триватимуть порушення", - наголосив Олег Осуховський.

За його словами, восени парламент має не тільки змінити склад ЦВК, а й ухвалити новий Виборчий кодекс, скасувати недоторканність, ухвалити закон про імпічмент Президента. "Це першочергові завдання для Верховної Ради України на наступну сесію", - зазначив народний депутат.

Він також наголосив, що парламент має подбати про зміцнення економіки держави та підвищення рівня життя українців.

Прес-служба ВО "Свобода"