ВО "Свобода"

ENG

13 липня
Олег Осуховський: Якщо українці живуть гірше, то про ефективність парламенту не можна говорити
Олег Осуховський: Якщо українці живуть гірше, то про ефективність парламенту не можна говорити

Результатом роботи парламенту  має бути зростання якості життя українців. А якщо цього нема, то про яку ефективність Верховної Ради можна говорити. Про це заявив народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський 13 липня 2018 року в етері телеканалу "NewsOne".

"Чимало нардепів цього скликання просто не ходять на роботу. Виборці мають стежити, як працюють їхні обранці, як відвідують сесії та комітети, і робити висновки. У наступному парламенті не має бути депутатів, які байдикували впродовж цього скликання", - зазначив Олег Осуховський.

За його словами, ще одна проблема ВРУ ‒ неособисте голосування, так зване кнопкодавство.

"Кнопкодавство ‒ це велика ганьба Верховної Ради України. Фракція ВО "Свобода" в минулому скликанні подала законопроєкт про кримінальну відповідальність за кнопкодавство. Думаю, його ухвалення зупинило би кнопкодавів", - зазначив народний депутат.

Він наголосив, що є чимало позитивних законопроєктів, але вони не працюють. "Виконавча влада не дотримується законодавства. Добрі закони не працюють. Результатом роботи парламенту  має бути зростання якості життя українців. А якщо цього нема, то про яку ефективність Верховної Ради можна говорити?" - зазначив націоналіст.

Прес-служба ВО "Свобода"