ВО "Свобода"

ENG

11 липня
Юрій Левченко: Не можна дозволити олігархам іти на нові вибори за законом Януковича й Медведчука
Юрій Левченко: Не можна дозволити олігархам іти на нові вибори за законом Януковича й Медведчука

Треба позбутися мажоритарки й закритих виборчих списків. Для цього необхідно ухвалити новий Виборчий кодекс. Про це 11 липня 2018 року заявив народний депутат України від ВО "Свобода" Юрій Левченко, спілкуючись із громадою біля будівлі Верховної Ради.

Свободівець наголосив, що нинішня виборча система сприяє політичній корупції, коли більшість мажоритарників купують виборців в округах, а олігархи ‒ місця в партійних списках.

"Питання щодо нового Виборчого Кодексу дуже просте. Або Україна отримає шанс мати нормальний незалежний законодавчий орган, який представлятиме інтереси більшості українців, або парламент і далі діятиме вузько в інтересах олігархату й одного відсотка громадян", ‒ зазначив Юрій Левченко.

Він також анонсував створення в парламенті міжфракційного об'єднання "Мажоритарники проти мажоритарки". За словами народного депутата, для того, аби здобути перемогу в окрузі, нормальній людині доводиться пройти через пекло, борючись із олігархами та їхніми ставлениками.

Водночас парламентар закликав громадськість долучатися до акції за ухвалення нового Виборчого кодексу, яка відбудеться 6 вересня біля Верховної Ради.

Прес-служба ВО "Свобода"