ВО "Свобода"

ENG

6 червня
Олег Осуховський: Влада займається політичною корупцією за кошти платників податків
Олег Осуховський: Влада займається політичною корупцією за кошти платників податків

Роздавання бюджетних коштів на округи провладних депутатів-мажоритарників ‒ це політична корупція і ганьба для держави. Про це заявив 6 червня 2018 року народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський в етері "Еспресо.TV".

Коментуючи подання на звільнення міністра фінансів Олександра Данилюка, народний депутат зазначив, що чвари в середовищі уряду пов'язані з наближенням виборів та поділом впливів. Очевидно, основним каменем спотикання стала виплата так званої матеріальної допомоги народним депутатам, яка насправді служить як підкуп виборців.

"Ні для кого не таємниця, що діє така собі урядова програма субвенції на соціально-економічний розвиток регіонів, а насправді ‒ роздавання бюджетних грошей провладним депутатам-мажоритарникам на проекти в округах. Це відверта політична корупція, неподобство, якого не має бути в цивілізованій державі. Причому людей купують за їхні ж гроші ‒ гроші платників податків. Виборці повинні зробити висновки з цієї ситуації", - наголосив Олег Осуховський.

Прес-служба ВО "Свобода"