ВО "Свобода"

ENG

7 червня
Олег Осуховський: Україна не може покладатися лише на кредити ‒ є невикористані ресурси для розвитку
Олег Осуховський: Україна не може покладатися лише на кредити ‒ є невикористані ресурси для розвитку

Україна не може покладатися лише на зовнішні позики ‒ необхідно використовувати внутрішні ресурси для розвитку економіки та наповнення бюджету. Про це заявив 7 червня 2018 року народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський в етері "112. Україна".

"Україна не може покладатися лише на кредити МВФ чи інші зовнішні запозичення ‒ необхідно використовувати внутрішні ресурси, які дозволять розвивати економіку й наповнювати бюджет. Для цього необхідно ухвалити низку законопроєктів, зокрема антиолігархічного спрямування, які пропонує ВО "Свобода". Бо саме олігархи породжують корупцію в державі та гальмують розвиток економіки", - наголосив народний депутат.

Він також зазначив, що влада дуже ризикує, не погоджуючись на вимоги МВФ стосовно Антикорупційного суду.

"Якщо хочемо, щоб Антикорупційний суд справді працював і був незалежним від Адміністрації Президента, необхідно врахувати вимоги громадськості та міжнародних партнерів. Скажімо, ми наполягаємо, щоби було право вето для міжнародних експертів та українських громадських діячів, аби на посади не потрапляли недоброчесні судді", - наголосив народний депутат.

Прес-служба ВО "Свобода"