ВО "Свобода"

ENG

17 травня
Олег Осуховський: Влада воліє мати справу зі старою ЦВК
Олег Осуховський: Влада воліє мати справу зі старою ЦВК

Процес обрання нового складу Центральної виборчої комісії дуже затягнувся, бо для влади найкраще було б залишити стару ЦВК. Про це заявив 17 травня 2018 року народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський в етері телеканалу "Прямий".

"Бачимо, що довкола обрання нових членів ЦВК тривають політичні торги. Політичні сили не довіряють одна одній, усі бояться залишитися "обділеними". А загалом влада хотіла би залишити старий склад, який вже не раз проводив вибори "як потрібно", не виключено, що й на чолі з Охендовським", ‒ зазначив Олег Осуховський.

За його словами, неприпустимо, аби наступні вибори відбулися за старої ЦВК, а одіозний голова виборчкому має не тільки бути звільненим, а й відповісти за законом.

Окрім того, націоналіст наголосив, що необхідне ухвалення нового виборчого законодавства.

"Ми наполягаємо, аби вибори відбувалися за пропорційною системою з відкритими списками. Тільки в такому разі маємо шанс на оновлення влади. Нашу позицію підтримують инші політичні сили, громадськість, які цими днями виходять на акції з вимогою ухвалення нового виборчого законодавства", ‒ наголосив народний депутат.

Прес-служба ВО "Свобода"