ВО "Свобода"

ENG

16 травня
Олег Осуховський: В Антикорупційній стратегії необхідно врахувати свободівські ініціятиви
Олег Осуховський: В Антикорупційній стратегії необхідно врахувати свободівські ініціятиви

В Антикорупційній стратегії на 2018-2020 роки необхідно врахувати ініціятиви депутатів від ВО "Свобода". Про це заявив 16 травня 2018 року народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський на засіданні комітету.

"У цьому законопроєкті не враховано свободівських антикорупційних та антиолігархічних ініціятив, які до речі, підтримали вже 69 місцевих рад. Понад сотня народних депутатів підписалися під нашим зверненням поставити на голосування в парламенті Антиолігархічний пакет законопроєктів. А вже голосування засвідчить, хто з депутатів підтримує наші ініціятиви, а хто прислуговує олігархам. Я вважаю, що Антикорупційну стратегію необхідно відправити на доопрацювання", - наголосив народний депутат.

Комітет Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції не підтримав законопроєкт "Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2018-2020 роки" та повернув його на доопрацювання.

Як відомо, законопроєкт розробляло Національне агентство з питань запобігання корупції, а затверджував його й надсилав до парламенту Кабінет міністрів.

Прес-служба ВО "Свобода"