ВО "Свобода"

ENG

15 травня
Юрій Левченко: Без тиску суспільства ставленики олігархів не підтримають закон про визнання українських добровольців
Юрій Левченко: Без тиску суспільства ставленики олігархів не підтримають закон про визнання українських добровольців

15 травня 2018 року народний депутат України від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Юрій Левченко спільно з учасниками війни на Донбасі та низкою депутатів виступив на брифінгу у ВРУ, де закликав чинити суспільний тиск на парламентарів щодо необхідности підтримати законопроєкт 7190 "Про визнання добровольців учасниками бойових дій, їх соціальний і правовий статус".

"У сесійні залі багато депутатів щоразу розповідають, як вони люблять Україну та поважають її захисників, але коли доходить до справи, їхні слова лишаються словами. Ще в жовтні минулого року ми зареєстрували фаховий законопроєкт, який готували разом із волонтерами та добровольцями. Завдяки йому держава нарешті має можливість визнати чин тисяч людей, які за неї проливали кров. Йдеться не лише про важливість пільг для бійців, а й про державну гідність: учасників бойових дій за цілісність України держава просто не визнає", ‒ повідомив Юрій Левченко.

Націоналіст зазначив, що вже минуло пів року, відколи депутати зареєстрували цей законопроєкт. Комітет Верховної Ради у справах ветеранів за головування Олександра Третякова просто блокує його розгляд. Своєю чергою, голова парламенту Андрій Парубій не зважає на звернення свободівця, в яких він вимагає виставити це питання на голосування депутатів без згоди комітету, що дозволяє Закон про регламент.

"Нині стає зрозумілим, що без суспільного тиску парламентарі ніколи не розглянуть цей проєкт закону. Закликаю всіх українців долучитися до підтримки захисників держави і примусити ставлеників олігархів підтримати героїв, які проливали кров і досі ризикують життям за Українську Державу", ‒ зазначив Юрій Левченко.

Прес-служба ВО "Свобода"