ВО "Свобода"

ENG

7 травня
Олег Осуховський: Антиолігархічні закони сприятимуть економічному зростанню
Олег Осуховський: Антиолігархічні закони сприятимуть економічному зростанню

Свободівські законопроєкти, які зареєстровано в парламенті, зокрема Антиолігархічний пакет перетворень, сприятимуть економічному зростанню в державі. Про це заявив 7 травня 2018 року народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський в етері телеканалу "NewsOne".

"Прем'єр заявляє, що не буде підвищення мінімальної заробітної платні, оскільки до цього нема економічного підґрунтя. Тобто очільник уряду визнав, що не відбувається зростання економіки. Ясна річ, що за таких обставин він уникатиме звіту перед парламентом і перед українським народом", ‒ наголосив Олег Осуховський.

За його словами, свободівці пропонують свій план докорінних перетворень, який підтримують українці.

"Уже близько 60 місцевих рад ухвалили звернення до парламенту про підтримку Антиолігархічного пакету перетворень. Наші законопроєкти дадуть можливість підняти економіку. І не треба буде продавати державні стратегічні підприємства за безцінь, виставляти на продаж сільськогосподарські землі, підвищувати тарифи. Йдеться про повернення капіталів з офшорів, ліквідацію приватних монополій, заборону приватизації стратегічних підприємств, деолігархізацію енергетики і справедливі тарифи, прогресивну шкалу оподаткування та инше", ‒ зазначив націоналіст.

Прес-служба ВО "Свобода"