ВО "Свобода"

ENG

5 травня
Олег Осуховський: Українці не подужають тягар підвищення тарифів
Олег Осуховський: Українці не подужають тягар підвищення тарифів

Українці не зможуть платити за газ, якщо тарифи ще раз підвищать. Про це заявив 5 травня 2018 року народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський в етері телеканалу "NewsOne".

"У жодному разі не можна підвищувати тарифи на газ, бо українці цей тягар не подужають. Люди просто не будуть платити, бо не матимуть чим", ‒ наголосив народний депутат.

За його словами, необхідно забезпечити населення дешевшим вітчизняним газом ‒ законопроєкт про це свободівці давно зареєстрували у Верховній Раді.

"У парламенті лежить законопроєкт, який передбачає забезпечення населення газом внутрішнього видобутку, який, ясна річ, є дешевшим за імпортований. У нас також є законопроєкт про те, щоб енергетичні підприємства, які приватизували олігархи, повернути державі. Бо олігархи диктують ціни, а субсидії з бюджету знову ж таки йдуть на збагачення власників енергопостачальних підприємств. Ці ініціативи дозволять змінити ситуацію в енергетиці", ‒ зазначив Олег Осуховський.

Прес-служба ВО "Свобода"