ВО "Свобода"

ENG

29 квітня
Олег Тягнибок у Холодному Яру: Тільки українські націоналісти зможуть збудувати сильну Українську Державу
Олег Тягнибок у Холодному Яру: Тільки українські націоналісти зможуть збудувати сильну Українську Державу

Тільки єдина сила нації ‒ українські націоналісти ‒ зможуть побудувати могутню і справедливу Українську Державу. Це мета нашого життя та нашої боротьби, і ми її обов'язково досягнемо! Про це 29 квітня 2018 року заявив лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок на щорічних ушануваннях Героїв Холодного Яру на Черкащині.

Виступаючи на мітингу в селі Мельники Чигиринського району, очільник націоналістів наголосив, що Холодний Яр ‒ це місце сили.

"Звідси починалося багато перемог. Звідси гнали всіх завойовників. Це місце сили ‒ місце, де має формуватися сила української нації, яка будуватиме могутню Українську Державу.

Зараз уже не постає питання: хто за, а хто проти ‒ нині всі виступають за Україну. Є тільки питання: яку країну ми хочемо будувати? Саме тут, у Холодному Яру, визначається цей напрямок. І саме ми, українські націоналісти, хочемо будувати українську Україну. Нам потрібна держава справедлива, держава без холопа і без пана, без олігархії і бідноти. Ми побудуємо Україну з національним змістом, сильну державу з економічним націоналізмом.

Для цього в Україні має бути влада, яка горітиме національною ідеєю, а не така, як є зараз: прийшло, накрало й забралося.

Україна має стати країною великої перспективи для наших дітей і онуків. І цього можуть досягти тільки українські націоналісти!" ‒ заявив Олег Тягнибок.

Прес-служба ВО "Свобода"