ВО "Свобода"

ENG

13 квітня
Олег Осуховський: Україна має використовувати власні ресурси для розвитку
Олег Осуховський: Україна має використовувати власні ресурси для розвитку

Україна не може безконечно спиратися на підтримку партнерів ‒ необхідно передусім покладатися на власні сили. Про це заявив 13 квітня 2018 року народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський в етері телеканалу "NewsOne".

"Від найвищих посадовців тільки й чуємо, що нас має підтримати Европа та США. Так, нам потрібна міжнародна підтримка, однак уряд має зрозуміти, що передусім треба покладатися на власні сили. Необхідно розвивати економіку, зміцнювати армію, підвищувати рівень життя українців ‒ тоді нас поважатимуть та підтримуватимуть", - наголосив народний депутат.

За його словами, націоналісти мають своє бачення виходу з кризи та розвитку держави.

"Докорінні зміни потрібні вже. Українці не просто втомилися від бідності ‒ вони вже не можуть терпіти брехню влади, тотальну корупцію, несправедливість, приниження людської гідності. Ми пропонуємо Антиолігархічний пакет докорінних перетворень, який передбачає повернення капіталів з офшорів, ліквідацію приватних монополій, заборону приватизації стратегічних підприємств, деолігархізацію енергетики і справедливі тарифи, використання природного газу, видобутого на території України, для населення, заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення, прогресивну шкалу оподаткування за принципом: "малий бізнес ‒ малі податки, великий бізнес ‒ великі податки". Також ми ініціюємо ухвалення законів про скасування депутатської недоторканости, імпічмент президента, новий Виборчий кодекс", ‒ зазначив націоналіст.

Прес-служба ВО "Свобода"