ВО "Свобода"

ENG

13 квітня
Олег Осуховський: Через безхребетність влади досі діють угоди з Росією
Олег Осуховський: Через безхребетність влади досі діють угоди з Росією

Через слабкість української дипломатії, через безхребетність влади досі не розірвано договір про дружбу з Російською Федерацією та інші угоди. Про це заявив 13 квітня 2018 року народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський в етері телеканалу "112. Україна".

"Договір про дружбу з Росією необхідно було скасувати чотири роки тому, як тільки почалася агресія. Нагадаю, що свободівці пропонували розірвати дипломатичні відносини з РФ, встановити візовий режим перетину кордону для російських громадян і вже точно не дозволити ніякої торгівлі ні з РФ, ні з окупованими територіями.

Натомість Україна випроваджує дипломатів тільки після отруєння Скрипалів і санкцій Великої Британії. А те, що в країні війна, гинуть тисячі військових та цивільне населення ‒ це не достатня підстава для вигнання дипломатів?" ‒ зазначив народний депутат.

За його словами, влада в Україні має демонструвати рішучість перед ворогом.

"Влада має продемонструвати рішучі кроки щодо агресора: розірвати дипломатичні відносини, запровадити жорсткі санкції тощо. Але цього не відбувається через безхребетність влади, відсутність політичної волі", ‒ наголосив Олег Осуховський.

Прес-служба ВО "Свобода"