ВО "Свобода"

ENG

4 квітня
Олег Осуховський: Псевдореформи уряду доводять українців до зубожіння
Олег Осуховський: Псевдореформи уряду доводять українців до зубожіння

Псевдореформи уряду доводять українців до зубожіння. Про це заявив 4 квітня 2018 року народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський в програмі "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

"Зміни в державі варто було розпочинати з економічних реформ. Якщо буде сильна економіка, будуть гроші для наповнення бюджету, то можна буде реалізувати і пенсійну, і медичну реформи. Зараз псевдореформи уряду лише доводять українців до зубожіння", ‒ наголосив Олег Осуховський.

Він зазначив, що націоналісти пропонують пакет законопроектів, які сприятимуть розвитку економіки, притоку інвестицій, наповненню бюджету.

"Ми пропонуємо Антиолігархічний пакет докорінних перетворень, який передбачає повернення капіталів з офшорів i ліквідацію схем виведення грошей з України, денонсацію Конвенції між Урядом України і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням, ліквідацію приватних монополій, заборону приватизації стратегічних підприємств, деолігархізацію енергетики і справедливі тарифи, націоналізацію енергогенерації, використання природного газу, видобутого на території України, для населення, заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення, прогресивну шкалу оподаткування за принципом: "малий бізнес ‒ малі податки, великий бізнес ‒ великі податки". Також ми ініціюємо ухвалення законів про скасування депутатської недоторканости, імпічмент президента, новий Виборчий кодекс", ‒ зазначив націоналіст.

Прес-служба ВО "Свобода"