ВО "Свобода"

ENG

4 квітня
Олег Осуховський: Без обрання незалежного аудитора НАБУ методика аудиту не матиме сенсу
Олег Осуховський: Без обрання незалежного аудитора НАБУ методика аудиту не матиме сенсу

4 квітня 2018 року відбулося засідання підкомітету з питань правового забезпечення та контролю за діяльністю спеціялізованих органів у сфері запобігання і протидії корупції Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції під головуванням народного депутата України від ВО "Свобода" Олега Осуховського. На засіданні йшлося про розробку методики незалежної оцінки (аудиту) ефективності роботи НАБУ.

Окрім народних депутатів у роботі підкомітету взяли участь представники антикорупційних органів та науковці, експерти. За словами голови підкомітету, відбувся старт діяльності робочої групи, яка розроблятиме згадану методику.

"Ми відразу вирішили долучити авторитетних фахівців, досвідчених правників, чия допомога при розробці методики буде дуже важливою. Водночас всі розуміють, що залишається актуальним питання обрання аудитора НАБУ. Якщо на цій посаді не буде незалежної особи, професіонала, то всі потуги з підготовки методики аудиту будуть марними. Найоптимальніше, коли обраний аудитор братиме участь в розробці методики, за якою працюватиме", ‒ наголосив Олег Осуховський.

Прес-служба ВО "Свобода"