ВО "Свобода"

ENG

4 квітня
Олег Осуховський: Корупціонери ‒ на волі, судять патріотів
Олег Осуховський: Корупціонери ‒ на волі, судять патріотів

За цієї влади корупціонерів не садять за грати, натомість судять патріотів та героїв війни. Про це заявив 4 квітня 2018 року народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський в етері радіо "НВ".

Олег Осуховський розповів, що Марш сили нації "За українське майбутнє без олігархів!" спрямований проти корумпованої олігархічної системи, яка руйнує державу зсередини.

"Дійшло до того, що 12% українців уже були на заробітках або зараз виїхали за кордон, ще 40 відсотків кажуть, що хочуть поїхати. Люди зневірені, вони не бачать шансів реалізуватися в Україні. Вони не можуть терпіти брехню. Скільки корупціонерів було посаджено: чи сидить Гонтарєва і діамантові прокурори? Натомість бачимо безліч прикладів, коли переслідують патріотів", ‒ сказав Олег Осуховський.

Він наголосив, що влада намагається демонструвати "успіхи", "реформи", доводити людям, що жити стало ліпше.

"Звичайно, вони не зроблять реальних реформ, вони не думають боротися з корупцією, бо вона і є сенсом їхнього перебування у владі", ‒ зазначив націоналіст.

Він також зазначив, що ВО "Свобода" пропонує Антиолігархічний пакет докорінних перетворень, який передбачає повернення капіталів з офшорів i ліквідацію схем виведення грошей з України, ліквідацію приватних монополій, заборону приватизації стратегічних підприємств, деолігархізацію енергетики і справедливі тарифи та инше.

Прес-служба ВО "Свобода"