ВО "Свобода"

ENG

12 лютого
Олег Осуховський: Ціни на пальне штучно завищені
Олег Осуховський: Ціни на пальне штучно завищені

Хоч за вихідні бензин на автозаправних станціях подешевшав, ціни на пальне все ж залишаються невиправдано високими. Про це заявив 12 лютого 2018 року народний депутат від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський, коментуючи ситуацію на ринку пального.

"Попри змінення гривні, ціни на пальне залишаються штучно завищеними. Минулого тижня на АЗС почав дешевшати скраплений газ, за вихідні на 50 копійок подешевшав бензин. Однак, зважаючи на зростання курсу гривні, ціни на пальне мали би суттєвіше знизитися", - зазначає Олег Осуховський.

За його словами, він вимагає від уряду та правоохоронних органів перевірити ймовірність зловживань монополістів на ринку пального.

"Ще минулого тижня я скерував депутатське звернення прем'єр-міністрові, генпрокурору, директорові НАБУ та голові Антимонопольного комітету, в якому вимагаю перевірити, що відбувається з цінами на пальне, бо є підстави вважати, що це наслідок зловживань монополістів ринку. Ніхто не має права наживатися на українцях", - наголосив народний депутат.

Прес-служба ВО "Свобода"