ВО "Свобода"

ENG

11 лютого
Олег Осуховський: В антиукраїнських кроках західних сусідів є кремлівський слід
Олег Осуховський: В антиукраїнських кроках західних сусідів є кремлівський слід

"Недружні" кроки західних сусідів активно підтримують в Кремлі. Про це заявив 11 лютого 2018 року народний депутат від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський в етері телеканалу "NewsOne".

"Проблеми у відносинах із Польщею на історичному ґрунті виникли не сьогодні. Хочу нагадати, як в 2010 році за підтримки "регіонала" Калєсніченка відбувалася антиукраїнська виставка, організована поляками, на тему волинської трагедії, і як учасників протесту, зокрема свободівців, "пакувала" міліція. Ми наголошували, що історичними питаннями мають займатися історики, а не політики. Зараз дійшло до ухвалення законів, які загрожують українцям", - наголосив народний депутат.

За його словами, в таких антиукраїнських настроях і діях західних сусідів простежується кремлівський слід.

"І в мовному скандалі, який розпалюють Угорщина та Румунія, і в історичних спекуляціях Польщі є вплив Росії. Вона найбільше зловтішається від цих конфліктів. Тому необхідно нагадувати нашим західним сусідам, що саме Кремль є найбільшою загрозою, і що саме Україна стримує його агресію на сході", - зазначив Олег Осуховський.

Прес-служба ВО "Свобода"