ВО "Свобода"

ENG

10 лютого
Олег Гелевей: Медична реформа спрямована не на покращення, а на перерозподіл грошових потоків
Олег Гелевей: Медична реформа спрямована не на покращення, а на перерозподіл грошових потоків

10 лютого 2018 року за головування депутата Київської міськради, націоналіста Олега Гелевея відбувся круглий стіл медичної спільноти ВО "Свобода" на тему: "Перспективи функціонування системи охорони здоров'я України".

Участь в обговоренні взяли депутати-свободівці з областей України, що входять до комісій місцевих рад з питань охорони здоров'я.

Під час заходу свободівці наголосили, що наразі цілісної реформи системи охорони здоров'я в Україні немає. "Впроваджено псевдореформу, яка направлена не на покращення надання медичних послуг населенню, а на перерозподіл грошових потоків з величезною корупційною складовою. Так, створення Національної служби здоров'я України монополізує не тільки фінансові потоки в галузі, але і контроль за якістю надання медичних послуг", ‒ зазначив Олег Гелевей.

На переконання присутніх, впровадження державного фінансування приватної медицини може призвести не тільки до закриття державних та комунальних медичних закладів, але і до їх приватизації.

Підбиваючи підсумок засідання круглого столу, медична спільнота ВО "Свобода" вирішила розпочати створення власного цілесного Кодексу законів України з охорони здоров'я, який би охоплював всі напрямки розвитку та функціювання медичної галузі.

Прес-служба ВО "Свобода"