ВО "Свобода"

ENG

7 лютого
Олег Осуховський: Влада ризикує, зволікаючи зі створенням антикорупційного суду
Олег Осуховський: Влада ризикує, зволікаючи зі створенням антикорупційного суду

Влада й далі шукає способи, щоб відтягнути створення незалежного антикорупційного суду. Про це заявив 7 лютого 2018 року народний депутат від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський на засіданні комітету.

"Знову шукають способи, щоб відтягнути створення антикорупційного суду. Далі будуть зволікати, створювати робочі групи, вивчатимуть, вноситимуть правки. Минуть місяці, доки дійде до завершення", - зазначив народний депутат.

За його словами, водночас усім добре відомо, яких змін вимагають европейські партнери, які зауваження зробила Венеціанська комісія.

"Зокрема, вимоги стосуються права вето для Ради міжнародних експертів, щоби підсудність справ відповідала підслідності НАБУ та спеціялізованої антикорупційної прокуратури, тобто щоб не засипали суд дрібними справами, а також щоб послабити вимоги до кандидатів, адже за критеріями, які запропоновані в президентському законопроекті, не можливо набрати достатню кількість суддів. Треба врахувати ці зауваження та виносити проєкт на розгляд парламенту", ‒ наголосив Олег Осуховський.

Прес-служба ВО "Свобода"