ВО "Свобода"

ENG

7 лютого
Олег Осуховський: Українцям в Польщі загрожує небезпека
Олег Осуховський: Українцям в Польщі загрожує небезпека

Українці, які працюють чи навчаються в Польщі, можуть зазнати переслідувань через свої погляди. Про це заявив 7 лютого 2018 року народний депутат від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський в етері телеканалу "Рада".

"Після того, як в Польщі набуде чинності так званий закон "про заборону бандерівської ідеології", українці, які там працюють чи навчаються, опиняться в небезпеці. Понад два мільйони українців живуть у Польщі! Ніхто не знає коли і за яких обставин їм можуть висунути звинувачення ‒ фактично через їхні погляди. Навіть українських істориків можуть звинуватити за те, про що вони говорить чи пишуть", - зазначив Олег Осуховський.

За його словами, влада в Україні мала б жорсткіше реагувати на такі ворожі кроки сусідньої держави.

"Свободівці минулого тижня звернулися до Голови ВРУ щодо скликання позачергової сесії у зв'язку з ухваленням скандального польського закону, однак нас не почули. Заява, яку парламент підтримав учора, була запізнілою. Влада в Україні має вчасно та жорстко реагувати на такі виклики. Натомість ми чуємо незрозумілі коментарі "про глибоку стурбованість". Це ще один провал в зовнішній політиці, і відповісти за це має передусім керівництво МЗС", - зазначив народний депутат.

Прес-служба ВО "Свобода"