ВО "Свобода"

ENG

7 лютого
Юрій Сиротюк: На всіх прикордонних переходах мають висіти щити з написами "Слава Україні! Героям слава!" і бойові червоно-чорні прапори
Юрій Сиротюк: На всіх прикордонних переходах мають висіти щити з написами "Слава Україні! Героям слава!" і бойові червоно-чорні прапори

6 лютого 2018 року Кабінет Міністрів України зареєстрував у парламенті законопроєкт, що має на меті відновлення традиційного для українського війська вітання "Слава Україні! Героям слава!". Коментуючи цю ініціятиву, заступник Голови ВО "Свобода", народний депутат України VII скликання Юрій Сиротюк зауважив, що уряд фактично скалькував законопроєкт свободівців, зареєстрований у Раді ще 2014 року.

Як нагадує Юрій Сиротюк, ще у жовтні далекого 2014 року він із групою депутатів-свободівців зареєстрував законопроєкт (реєстраційний номер 5138 "Щодо порядку виконання військового вітання") про відновлення традиційного військового вітання: "Слава Україні! Героям слава!".

"Тодішній Голова ВРУ Турчинов успішно це питання завалив. Звісно, тішить, що нинішній керівник уряду скопіпастив нашу ініціятиву. Прізвища неважливі. Важливі рішення. Тому уряд, маючи більшість, має провести це рішення через ВРУ в порядку невідкладності, а не просто піаритися на наших ініціятивах", ‒ наголошує свободівець.

За його словами, він готовий проконсультувати прем'єр-міністра щодо того, які невідкладні кроки слід здійснити у царині безпеки й оборони, бо "дії влади і виконавчої і законодавчої у цій сфері є недостатні, запізнілі, а інколи відверто злочинні. Хоча, звісно, подібні ініціятиви мав би виносити Верховний Головнокомандувач. І невідкладно вводити їх в дію.

А от що міг би без консультацій з ВРУ здійснити уряд ‒ так це вивісити на всіх прикордонних переходах щити з написами "Слава Україні! Героям слава!" і бойові червоно-чорні прапори".

facebook.com.

Законопроєкт
Законопроєкт
Законопроєкт
Законопроєкт
Законопроєкт
Законопроєкт

Прес-служба ВО "Свобода"