ВО "Свобода"

ENG

6 лютого
Олег Осуховський: Вимагаємо якнайшвидше ухвалити закон про антикорупційний суд
Олег Осуховський: Вимагаємо якнайшвидше ухвалити закон про антикорупційний суд

Свободівці вимагають невідкладного ухвалення закону про антикорупційний суд. Про це заявив 6 лютого 2018 року народний депутат від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський на брифінгу в парламенті.

"Коли заходить мова про вимоги Міжнародного валютного фонду, влада лукавить. Українські посадовці готові підвищувати тарифи, продавати стратегічні підприємства, дозволити продаж сільськогосподарської землі, бо це начебто умови МВФ. А от коли вимоги стосуються подолання корупції, зокрема створення незалежного антикорупційного суду, то влада не поспішає їх виконувати, хоч вони є цілком справедливими", - наголосив народний депутат.

За його словами, зауваження до проєкту закону виправдані, й свободівці їх підтримують.

"Це та критика, яку зокрема висловив МВФ, а також інші закордонні інституції та українські експерти. Міжнародні партнери повинні отримати право ветувати призначення недоброчесних суддів, підсудність справ має відповідати підслідності НАБУ та спеціялізованої антикорупційної прокуратури, а вимоги до кандидатів мають бути пом'якшеними", - наголосив Олег Осуховський.

Він заявив, що свободівці у Верховній Раді вимагають якнайшвидше ухвалити закон про Антикорупційний суд.

Прес-служба ВО "Свобода"