ВО "Свобода"

ENG

8 січня
Храми Московського партіархату - це блок-пости "русскава міра"
Храми Московського партіархату - це блок-пости "русскава міра"

Ще в жовтні 2005 !!! року я подавав депутатський запит до міністра юстиції України "Про необхідність зміни назви "Української православної церкви" на назву "Російська православна церква в Україні", що відповідає підлеглості Української православної церкви в канонічних та організаційних питаннях Російській православній церкві".

Якби вчасно втілювали цю та інші вимоги та ініціативи "Свободи", то ми жили б в іншій за змістом Державі.

Зрозуміло, що сьогодні вже маємо говорити не про формальну зміну назви. Бо, фактично, УПЦ (МП) стала передовим загоном у гібридній війні, яку Московія четвертий рік веде проти України. Вона перетворила свої храми на блок-пости "русскава міра", а священиків у ворожих диверсантів, які деморалізують українських громадян. Фактів - безліч, починаючи від називання цієї війни "громадянською" і вояжів до ворога за інструкціями, завершуючи нехтуванням державною мовою та відмовою вшанування наших Героїв і навіть дітей.

Сьогодні діяльність цієї структури становить загрозу національній безпеці України і має бути розглянута Радою нацбезпеки і оборони України. Однозначно потрібно не лише змінити назву "УПЦ" на "РПЦ в Україні", але й змінити статус на іноземну церкву в Україні з забороною доступу в органи влади, військо, правоохоронні структури та навчальні заклади, а також повернути українським церквам святині, які були привласнені московською церквою.

Подаю текст запиту:

"Загальновідомо, що керівництво Росії (царі, генсеки, президенти) завжди використовувала Російську православну церкву як знаряддя великої політики.

Впродовж всього свого перебування в Україні РПЦ виступала знаряддям російщення українського народу, і досі вона є провідною силою в інформаційній війні, яку проти України веде Російська Федерація.

Нею видається і поширюється в Україні література антиукраїнського характеру, в якій незалежність України від Росії називають "сєпаратізмом украінскіх шовіністов", а українську мову "галіційскім нарєчієм малопонятним і малоросам і великоросам, как наіболєє ополячєноє".

У своїх проповідях священики Російської православної церкви забороняють віруючим молитися українською мовою, бо "украінского язика Бог нє слишит".

Особливу агресивність священики і керівники Російської православної церкви проявляють до представників інших конфесій, провокуючи безконечні конфлікти на релігійній основі в Україні.

Загрозливою є активність Російської православної церкви в силових структурах України.

З ними укладено договори про співпрацю, які є підставою для легального проникнення та розгортання в них її діяльності.

Цю діяльність скеровує заступник голови Відділу взаємодії із Збройними Силами та правоохоронними органами Московського Патріархату, генерал-майор Шаталов Анатолій Федорович - академік Академії проблем безпеки Російської Федерації, фахівець з проведення психологічних операцій.

Для прикриття своєї антидержавної діяльності структури Російської православної церкви в Україні прибрали собі назву Українська Православна Церква. Проте, ця назва не відповідає антиукраїнському змісту РПЦ і є незаконно запозичена в дійсно українських церков.

Внаслідок цього "запозичення", яке є свідомою диверсією РПЦ, мільйони українських громадян піддаються великому ошуканству, оскільки переконані, що ходять до української Церкви.

Іншим наслідком "запозичення" є штучно створене протистояння окремих груп українського народу, розкол українського суспільства на релігійній основі та неможливість створення в Україні Єдиної Помісної Церкви.

Разом з тим, громадяни України - росіяни за походженням, мають право на свою Церкву, як, наприклад, в США вони мають свою "Російську православну церкву в Америці".

У зв'язку з вищевикладеним, враховуючи підлеглість Української православної церкви в канонічних та організаційних питаннях Російській православній церкві, з метою консолідації українського народу прошу здійснити перереєстрацію Української Православної Церкви, змінивши назву "Українська православна церква" на назву "Російська православна церква в Україні".

Голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок