ВО "Свобода"

ENG

22 грудня 2017
Андрій Іллєнко: Ні парламент, ні Президент не готові на кардинальні кроки для перемоги України
Андрій Іллєнко: Ні парламент, ні Президент не готові на кардинальні кроки для перемоги України

На четвертому році війни лишається невирішеним найважливіше питання ‒ існування нашої держави, яке постало через війну, розв'язану Росією. Ні Верховна Рада, ні Президент не готові ухвалювати кардинальних рішень, які б дозволили Україні перемогти і забезпечити мир на своїй землі. Про це з трибуни Верховної Ради 22 грудня 2017 року заявив народний депутат України від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Андрій Іллєнко.

Андрій Іллєнко нагадав про розпіарений владою закон про реінтеграцію, який вона використала як ширму для пролонгації особливого статусу Донбасу: "Попри те, що цей закон містить дуже багато суперечливих моментів, там йшлося про визнання Росії агресором, а окупованих територій ‒ окупованими. Під тиском патріотичного суспільства, зокрема свободівців та інших патріотичних депутатів, із закону було вилучено згадку про ганебні "Мінські угоди" ‒ і тепер, вочевидь, влада вважає, що закон про реінтеграцію взагалі не мав бути ухвалений".

"Депутати від ВО "Свобода" від самого початку російської агресії пропонували ухвалення необхідних для держави рішень: про розірвання дипломатичних стосунків із Московією, про визнання війни війною, а окупованих територій ‒ окупованими, про запровадження візового режиму, припинення торгових стосунків із Росією й низку інших. Однак нинішній олігархічній владі це невигідно.

Не можна вічно сидіти на двох стільцях. В Україні буде патріотична націоналістична влада, яка захистить державу", ‒ підкреслив націоналіст.

Прес-служба ВО "Свобода"