ВО "Свобода"

ENG

6 грудня 2017
Дорогі вояки Збройних Сил України!
Дорогі вояки Збройних Сил України!

У ваш День хочемо привітати вас та із захватом поглянути на непростий шлях нового українського війська.

Радіємо, що День ЗСУ стає народним святом. Адже за останні роки війну у складі армійських підрозділів пройшли наші рідні, друзі, сусіди, колеги ‒ яким віддаємо шану і дякуємо за те, що відвойовують для нас мир.

Для нас честь, що в лавах "Свободи" ‒ ті, хто носив і носить піксельну форму та відправляють окупантів у пекло. Нехай ваші командири будуть сміливими та мудрими, а ваші підрозділи ‒ злагодженими та вмотивованими.

Ми горді бачити повернення Збройним силам належного престижу. Армія модернізується, вдосконалюється здобуває досвід ‒ як би це важко не було в умовах війни. Хочеться потиснути руки всім, хто наближає якісний рівень нашого війська до світових стандартів і тим, хто відновлює спадкоємність ЗСУ від армії УНР, віддаляючи тим самим від обтяжливого окупаційного спадку.

Сподіваємося, що незабаром на полицях українців з'являться книги, присвячені новітній армії, а переможний бойовий шлях підрозділів ЗСУ ретельно опишуть воєнні історики, не забувши жодного героя.

Віримо, що близький час, коли армія як єдину форму ‒ матиме єдиний ідеологічний настрій. І жодне сєпар0тб не зможе одурити нікого з вас та посіяти сумніви у ваших діях.

Слава Збройним Силам України! І перемоги! Перемоги! Перемоги!

І вічна пам'ять полеглим воякам.

Воєнна прес-служба ВО "Свобода"