ВО "Свобода"

ENG

14 листопада 2017
Олег Осуховський: Проєкт б'юджету не виносили на розгляд, бо тривав торг
Олег Осуховський: Проєкт б'юджету не виносили на розгляд, бо тривав торг

Проєкт Держб'юджету довго не виносили на розгляд парламенту, тому що відбувався торг ‒ фракції і групи не могли домовитися. Про це заявив 14 листопада 2017 року народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський в етері телеканалу "Рада".

Народний депутат наголосив, що свободівці не підтримуватимуть проєкт із великим дефіцитом та запланованим зростанням держборгу.

"Зокрема, ми обстоюємо фінансування оборони на рівні 5% від ВВП, причому не всього силового блоку, як є зараз, а передусім Збройних сил України. Нам не подобається, що в урядовому проєкті влада подбала передусім про себе: суттєво збільшено видатки на Адміністрацію Президента, обслуговування Кабміну та Верховної Ради. Водночас великий тягар видатків звалено на місцеве самоврядування ‒ не зростають субвенції на освіту та медицину, місцеві громади мають сплачувати комунальні видатки б'юджетних закладів, фінансувати коледжі та технікуми, відшкодовувати пільги за громадський транспорт та инше", ‒ наголосив Олег Осуховський.

Він також зазначив, що влада заклала надходження від приватизації на рівні 22, 5 мільярда ‒ значно більше, ніж в минулі роки. "Влада намагатиметься продати те, що ще залишилося. Ми вважаємо такий підхід неприпустимим, є инші шляхи наповнити б'юджет", ‒ наголосив націоналіст.

Прес-служба ВО "Свобода"