ВО "Свобода"

ENG

8 листопада 2017
Олег Осуховський: У реформованій судовій системі всі суди мають бути антикорупційними
Олег Осуховський: У реформованій судовій системі всі суди мають бути антикорупційними

У разі створення справді незалежного Антикорупційного суду, всі суди можуть стати антикорупційними. Про це заявив 8 листопада 2017 року народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський в етері телеканалу "Еспресо. TV".

"Якщо буде створено справді незалежний Антикорупційний суд, то згодом усі суди будуть антикорупційними. За грати сядуть також і корумповані судді. Ще один дуже важливий момент, аби вкрадені кошти було повернуто українському народові", - наголосив народний депутат.

За його словами, Президент, який найбільше опирався створенню Антикорупційного суду під тиском Заходу змінив свою думку.

"Процес створення Антикорупційного суду затягнувся, Президент демонструє подвійні стандарти: раніше наполягав на створенні антикорупційної палати при Верховному суді України, а тепер, очевидно під тиском Заходу, заявляє про створення Антикорупційного суду. Очевидно, його "підганяє" й те, що невдовзі має прибути до України місія Міжнародного валютного фонду. Тому ймовірно, невдовзі законопроєкт з'явиться у Верховній Раді", - зазначив Олег Осуховський.

Прес-служба ВО "Свобода"