ВО "Свобода"

ENG

7 листопада 2017
Олег Осуховський: Парламент має ухвалити антиолігархічне законодавство
Олег Осуховський: Парламент має ухвалити антиолігархічне законодавство

Під тиском вулиці Верховна Рада виконує вимоги українців, однак необхідно узвалити ще низку антиолігархічних законів. Про це заявив 7 листопада 2017 року народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський на брифінгу в парламенті.

"Під тиском вулиці Верховна Рада виконує вимоги українського народу. Зокрема, відправлено на розгляд Конституційного суду законопроєкти щодо скасування депутатської недоторканности, а сьогодні проголосовано в першому читанні закон щодо виборів за пропорційною системою та з відкритими списками. Водночас ми вимагаємо від Президента України негайно внести до парламенту законопроєкт про Антикорупційний суд. Також ми наполягаємо на зміні складу Центральної виборчої комісії та на ухваленні закону про імпічмент Президента, закону про тимчасові слідчі комісії", - зазначив Олег Осуховський.

Він також нагадав, що свободівці зареєстрували дуже важливі антиолігархічні законопроєкти, які необхідно ухвалити.

"Це, зокрема, проєкти про ліквідацію приватних монополій, про повернення вкрадених грошей з офшорів, щодо прогресивної шкали оподаткування, повернення у власність держави стратегічних енергетичних підприємств. Ці ініціятиви необхідно виносити на розгляд парламенту й голосувати. Лише тоді ми зможемо зміцнити економіку та змінити загалом ситуацію в державі", - наголосив народний депутат.

Прес-служба ВО "Свобода"