ВО "Свобода"

ENG

4 листопада 2017
Ігор Сабій: Партія Порошенка на виборах у ОТГ підсунула українцям кота в мішку
Ігор Сабій: Партія Порошенка на виборах у ОТГ підсунула українцям кота в мішку

На Київщині новоспечені очільники Дівичківської, Фурсівської та Медвинської ОТГ, що були обрані як самовисуванці, за кілька днів заявили, що є головами від "Блоку Петра Порошенка". Тобто партія Президента, не маючи реальної підтримки громади, пішла на відвертий обман виборців. По суті людям знову підсунули кота в мішку. Про це 4 листопада 2017 року заявив голова Київської обласної організації ВО "Свобода" Ігор Сабій.

"Девко, Фурсенко та Плаксун, які перемогли на виборах голів Дівичківської, Фурсівської та Медвинської ОТГ, балотувалися шляхом самовисування. До того ж під час агітації вони жодним словом не згадували про свою приналежність до партії влади. Вони говорили, буцімто є господарниками, а не політиками, що політики на місцевому рівні немає і вона не важлива. Але шило з мішка все-таки вилізло.

Партія влади, розуміючи, що українці не підтримують "БПП", свідомо не висувала своїх кандидатів, а пішла на вибори за принципом "Чий би бичок не скочив, а телятко наше!", тим самим увівши виборців в оману", ‒ наголосив Ігор Сабій.

Прес-служба ВО "Свобода"