ВО "Свобода"

ENG

11 жовтня 2017
Олег Осуховський: Для повернення державі вкрадених активів необхідно ухвалити свободівські закони
Олег Осуховський: Для повернення державі вкрадених активів необхідно ухвалити свободівські закони

Для ефективної діяльності Національного агентства з розшуку і повернення отриманих від корупційних злочинів активів необхідно ухвалити низку свободівських законопроєктів. Про це заявив народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський, коментуючи перебіг слухань у Комітеті Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції, які відбулися 11 жовтня 2017 року.

У Комітеті Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції заслухали інформацію голови Національного агентства з розшуку і повернення отриманих від корупційних злочинів активів Антона Янчука про спроможність Національного агентства виконувати функції з розшуку та управління активами, та про формування Єдиного державного реєстру активів, на які накладено арешт у кримінальних провадженнях.

"Функції пошуку та управління арештованим майном є досить новими для України. Для ефективнішої роботи агентства необхідно вдосконалювати українське законодавство. Зокрема, важливо ухвалити законопроєкти про кримінальну відповідальність за виведення капіталів у офшори та механізми їхнього повернення в Україну. Нагадаю, що свободівці ще в минулому скликанні зареєстрували проєкт закону "Про повернення капіталів, що перебувають та зареєстровані в Республіці Кіпр, офшорних зонах та інших юрисдикціях, звільнених від подвійного оподаткування, або тих, що мають пільговий режим оподаткування", однак досі не дійшло до його розгляду в парламенті", - зазначає Олег Осуховський.

Прес-служба ВО "Свобода"