ВО "Свобода"

ENG

10 жовтня 2017
Олег Осуховський: В Україні має бути Антикорупційний суд, не підконтрольний Банковій
Олег Осуховський: В Україні має бути Антикорупційний суд, не підконтрольний Банковій

В Україні має бути створено Спеціалізований антикорупційний суд, який не буде під контролем Банкової. Про це заявив 10 жовтня 2017 року народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський в етері телеканалу "NewsOne".

"Має бути створено незалежний Антикорупційний суд, а не підконтрольна Президентові антикорупційна палата при Верховному суді. І судді до цього спеціалізованого суду мають обиратися за конкурсом, як обиралися керівники НАБУ та антикорупційної прокуратури", ‒ наголосив народний депутат.

За його словами, цю позицію поділяють закордонні партнери України, які дають зрозуміти Президентові, що йому не вдасться зманіпулювати.

"Чільні представники уряду США, Евросоюзу прямо кажуть, що створення Антикорупційного суду ‒ це частина зобов'язань України, що без цієї структури не буде реальної боротьби з корупцією. Думаю, Президентові не залишається іншого виходу, як подати законопроєкт про створення Антикорупційного суду", ‒ зазначив Олег Осуховський.

Прес-служба ВО "Свобода"