ВО "Свобода"

ENG

5 жовтня 2017
Андрій Іллєнко: Україна не має піддаватися на шантаж ані Сходу, ані Заходу
Андрій Іллєнко: Україна не має піддаватися на шантаж ані Сходу, ані Заходу

Не можна піддаватися на шантаж. Не важливо, звідки він іде ‒ зі Сходу, чи із Заходу. Україна має думати самостійно й ставити національні інтереси понад усе. Про це 5 жовтня 2017 року з трибуни парламенту заявив народний депутат України, заступник Голови ВО "Свобода" Андрій Іллєнко під час розгляду президентського проекту закону №7163 щодо окупованих територій Донбасу.

Націоналіст наголосив на неприпустимості ухвалення законів, які запропонував Верховній Раді Петро Порошенко. За словами свободівця, документи пропонують закріпити в українському законодавстві написані під диктовку Кремля "Мінські угоди", які передбачають амністію терористам, особливий статус Донецька й Луганська, фінансування їх із Державного бюджету України.

Водночас Андрій Іллєнко зазначив, що свободівці спільно з колегами з "Національного корпусу" запропонували на розгляд Верховної Ради альтернативні президентським законопроєкти, які виключають згадки про "Мінські угоди", визначають РФ агресором, а регіони Криму, Донецької та Луганської областей ‒ окупованими РФ територіями.

Прес-служба ВО "Свобода"