ВО "Свобода"

ENG

5 жовтня 2017
Андрій Іллєнко: Легалізація "Мінських угод" ‒ це шлях до руйнації України
Андрій Іллєнко: Легалізація "Мінських угод" ‒ це шлях до руйнації України

У стінах парламенту відбувається спроба знищення нашої держави через легалізацію ганебних, руйнівних для України "Мінських угод". Законопроекти №№7163 та 7164 юридично закріплюють відсутність територіальної цілісності й передбачають інкорпорацію в Українську державу сепаратистського анклаву під контролем російських окупантів. Про це 5 жовтня 2017 року під час брифінгу у Верховній Раді України заявив народний депутат-свободівець Андрій Іллєнко.

"Президентські законопроекти пропонують закріпити в українському законодавстві написані під диктовку Кремля "Мінські угоди", які передбачають амністію терористам, особливий статус Донецька й Луганська, фінансування їх із Державного бюджету України", ‒ нагадав свободівець.

Націоналіст повідомив, що біля Верховної Ради відбувається великий пікет активістів ВО "Свобода", "Правого сектора" та "Національного корпусу" проти гібридного узаконення "Мінських угод".

"Народні депутати-свободівці терміново внесли на розгляд Верховної Ради України альтернативні до президентських законопроекти 7163-2 та 7164-1, які передбачають визначення Російської Федерації агресором, визнання регіонів Криму, Донецької та Луганської областей ‒ окупованими РФ територіями, припинення з ними торгівлі й вилучення всіх згадок про ганебні "Мінські угоди". Це єдиний правильний шлях на противагу мінському договорняку й капітуляції", ‒ наголосив свободівець.

Андрій Іллєнко від імени представників ВО "Свобода" та "Національного Корпусу" у Верховній Раді закликав парламент не голосувати за законопроекти влади, а підтримати свободівські ініціативи.

Прес-служба ВО "Свобода"