ВО "Свобода"

ENG

5 жовтня 2017
Юрій Левченко: Президент пропонує узаконити федералізацію України
Юрій Левченко: Президент пропонує узаконити федералізацію України

Ще в минулому скликанні Верховна Рада фактично запровадила в Україні федералізацію, коли було в незаконний спосіб проголосовано Закон про особливий порядок місцевого самоврядування на окупованих територіях. Тепер Президент хоче продовжити дію цього антиконституційного законодавства. Про це 5 жовтня 2017 року під час засідання комітету ВРУ з питань безпеки й оборони заявив народний депутат України свободівець Юрій Левченко.

Водночас на акції протесту проти узаконення Мінських угод, яка зібралася перед парламентом, націоналіст розповів про те, хто голосував за включення до порядку денного законопроектів №№7163 і 7164. За його словами, серед тих, хто підтримав президентські ініціативи, були й колишні ставленики Януковича.

"Якщо "екс-регіонали" голосують за законопроекти, всім зрозуміло, кому вони на руку. Адже очевидно, що "Опозиційний блок" і подібні до нього партії відстоюють інтереси Росії в Україні й вигідні лише їй", ‒ заявив Юрій Левченко.

Також свободівець закликав громаду приєднуватися до протесту проти узаконення мінських угод. Як зазначив Юрій Левченко, на жаль, є висока вірогідність того, що "без тиску громади ці зрадницькі речі парламент може підтримати".

Прес-служба ВО "Свобода"