ВО "Свобода"

ENG

5 жовтня 2017
Олег Осуховський: Президентські законопроєкти про Донбас ‒ це здача національних інтересів
Олег Осуховський: Президентські законопроєкти про Донбас ‒ це здача національних інтересів

Подані до парламенту президентські законопроєкти, які стосуються Донбасу, ‒ це здача національних інтересів України. Про це заявив 5 жовтня 2017 року народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський в інтерв'ю українським телеканалам.

"Під виглядом так званого закону про деокупацію нам підсувають "троянського коня". Причому чинять це таємно, в останню хвилину, аби не викликати народного збурення. Але ми бачимо, що на протест виходять тисячі українців, які проти капітуляції перед ворогом", ‒ наголосив народний депутат.

За його словами, свободівці закликають забути про Мінські домовленості.

"Мінські домовленості ніколи не працювали ‒ ні на день окупаційні війська не припиняють вогню, гинуть українські військові, полонених не звільнено. Свободівці закликають забути про ці угоди. Ми ‒ за притягнення до кримінальної відповідальності терористів та їхніх прибічників, зокрема із застосуванням заочного судочинства, за розірвання будь-яких відносин з окупантом, за припинення торгівлі та впровадження візового режиму з РФ", ‒ зазначив Олег Осуховський.

Прес-служба ВО "Свобода"