ВО "Свобода"

ENG

8 вересня 2017
Юрій Левченко: Скасування недоторканности з 2020 року ‒ нова брехня в обличчя українцям
Юрій Левченко: Скасування недоторканности з 2020 року ‒ нова брехня в обличчя українцям

8 вересня 2017 року з трибуни сесійної зали Верховної Ради України народний депутат України від ВО "Свобода" Юрій Левченко звернувся до очільника держави із закликом посприяти розгляду законопроєкту про скасування недоторканности вже нині, а не відкладати це питання до 2020 року.

"Вчора Президент закликав скасувати депутатську недоторканність із 2020 року, незважаючи на те, що його партія та їхні партнери по коаліції йшли на вибори із зовсім иншими обіцянками, а сам гарант ще в січні 2015 року подав власний законопроєкт про скасування недоторканности", ‒ повідомив Юрій Левченко.

Свободівець переконаний, що це чергове окозамилювання і спроба відкласти важливе для суспільства питання, бо більшість громадян вимагають прибрати норму про недоторканність із Конституції України.

Націоналіст нагадав про зареєстрований у парламенті законопроєкт №6773, під яким підписалися 158 нардепів, зокрема з "БПП", у якому повністю продубльовано норми стосовно питання недоторканности відповідно до президентського законопроєкту січня 2015 року.

"Оскільки реально Ви контролюєте більшість у Верховній Раді, то звертаюся до Вас із вимогою винести цей законопроєкт на голосування. Якщо депутати його не підтримають, то суспільство побачить, хто брехав перед виборами, і тоді Ви зможете подати свою нову ініціятиву про 2020 рік. Такий порядок дій відповідатиме Вашим виборчим обіцянкам. Будь-що инше ‒ це нова брехня в обличчя українцям", ‒ зазначив Юрій Левченко у зверненні до Президента Порошенка.

Прес-служба ВО "Свобода"