ВО "Свобода"

ENG

19 травня 2017
Юрій Левченко вимагає відсторонити Віталія Кличка з посади міського голови Києва
Юрій Левченко вимагає відсторонити Віталія Кличка з посади міського голови Києва

"Ще на початку весни я скерував депутатське звернення до правоохоронних органів щодо фальшивого диплому Володимира Бондаренка ‒ заступника міського голови Києва. Справу відкрили, а мені повідомили, що Кличко особисто намагався "зам'яти" це питання з правоохоронцями, аби ті не порушували кримінальної справи. Очевидно, що Кличко намагається вирішити питання, щоб кримінальної справи не відкрили проти нього самого, адже він від самого початку знав про фальшивий диплом свого керівника апарату", ‒ заявив народний депутат від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Юрій Левченко під час засідання Верховної Ради України 19 травня 2017 року.

"На момент призначення Володимира Бондаренка, 13 серпня 2014 року, згідно з регламентом Київської міської державної адміністрації, не існувало посади просто керівника апарату, а була посада "керівник апарату ‒ заступник голови КМДА". Кличко знав про підробний диплом і що це викриється під час спецперевірки при процедурі погодження заступника в Адміністрації Президента та Кабміні. Для того, щоби Бондаренко не проходив обов'язкової спецперевірки, Кличко через 7 днів після його призначення просто змінив регламент, позбавивши керівника апарату КМДА статусу свого заступника. Так би мовити, сховав свого улюбленця з "липовим" дипломом від зайвих очей", ‒ заявив націоналіст.

Особливо цинічним Юрій Левченко вважає той факт, що нещодавно Віталій Кличко створив комісію з питань оцінки корупційних ризиків у діяльності КМДА та підготовці Антикорупційних програм КМДА, а Володимира Бондаренка призначив її керівником.

"Абсолютно очевидно, що Кличко вчинив низку злочинів. Тому я звертаюся до правоохоронних органів із вимогою відкрити справу проти Віталія Кличка (а не лише його помічника) та відсторонити "мера"-фальсифікатора від обов'язків міського голови до кінця розслідування кримінальної справи", ‒ наголосив свободівець.

Прес-служба ВО "Свобода"