ВО "Свобода"

ENG

18 травня 2017
Олег Осуховський: "Закон Савченко" був актуальним, однак недосконалим
Олег Осуховський: "Закон Савченко" був актуальним, однак недосконалим

Так званий "закон Савченко" був актуальним, однак його ухвалили поспіхом, без врахування слушних поправок депутатів, і це спричинило негативні наслідки. Про це 18 травня 2017 року заявив народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський в етері телеканалу "112. Україна".

"Так званий "закон Савченко" мав на меті усунути несправедливість стосовно в'язнів режиму Януковича та незаконно утримуваних підсудних, і 255 народних депутатів за нього проголосували. Проблема в тім, що проєкт не пройшов належного розгляду, не було враховано пропозицій. Ми з колегами-свободівцями наполягали, щоб закон ухвалили в першому читанні, а потім доопрацювали до другого читання. І в мене, і в инших депутатів були правки до документу, зокрема, аби особи, які вчинили особливо важкі злочини, не мали права на дострокове звільнення за "законом Савченко". Однак цього не було враховано", - наголосив народний депутат.

За його словами, недосконалість документу спричинила зловживання.

"Цим почали зловживати, носити хабарі в суди, аби затягувати процес, бо в слідчому ізоляторі "рік за два". Тому необхідно було змінити закон", - зазначив Олег Осуховський.

Прес-служба ВО "Свобода"