ВО "Свобода"

ENG

18 травня 2017
Михайло Головко: "Свобода" вимагає впровадити механізм контролю за збільшенням держборгу
Михайло Головко: "Свобода" вимагає впровадити механізм контролю за збільшенням держборгу

"Свобода" зареєструвала в парламенті законопроєкт №6386, який обмежуватиме набрання боргів і кредитних зобов'язань урядом. Згідно з документом, держава може збільшувати борг лише за погодженням Верховної Ради України. Про це під час брифінгу в парламенті заявив народний депутат від ВО "Свобода" Михайло Головко.

За словами націоналіста, "Свобода" пропонує запровадити механізм, який візьме під контроль збільшення боргу і узалежнить це від згоди парламенту. Перед цим уряд повинен буде прозвітувати про те, куди були витрачені кошти і чи не можна знайти необхідні ресурси, не беручи на себе фінансових зобов'язань перед иншими країнами. Такі моделі працюють, зокрема, в США, де обраний народом Конґрес розглядає необхідність збільшення держборгу.

"Україну розкрадають і вводять в борги, які доведеться віддавати наступним поколінням українців. Ми вимагаємо зупинити це свавілля і покласти на владу відповідальність за збільшення державного боргу, а депутати мають брати відповідальність за кожну позичену гривню, що ляже тягарем на всіх громадян", ‒ наголосив свободівець.

Прес-служба ВО "Свобода"