ВО "Свобода"

ENG

21 квітня 2017
Олег Осуховський: Через неспроможність НАЗК тисячам службовців загрожує кримінальна відповідальність
Олег Осуховський: Через неспроможність НАЗК тисячам службовців загрожує кримінальна відповідальність

Через неспроможність посадовців НАЗК налагодити роботу реєстру електронних декларацій тисячі службовців, які не змогли вчасно заповнити декларації, можуть зазнати кримінальної відповідальности. Про це 21 квітня 2017 року заявив народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський під час комітетських слухань про роботу реєстру електронних декларацій і діяльності Національного агентства з питань запобігання корупції.

"Електронне декларування ‒ це дуже важливий чинник у подоланні та запобіганні корупції. Тому дуже багато корупціонерів зацікавлені зірвати цей процес. І вони чинили перешкоди ще на початковому етапі, намагаючись проштовхнути законопроєкти, які нівелюють самі засади електронного декларування. Тому дуже важливо, аби уся система працювала чітко та ефективно", ‒ наголосив народний депутат.

Він також зазначив, що підтримує створення робочої групи за участи представників НАЗК, Мінюсту, Держспецзв'язку, інших фахівців, яка би розв'язала проблеми електронного декларування.

"Важливо, щоби ця група працювала злагоджено над розв'язанням проблеми. Якщо ж НАЗК не хоче чи не може налагодити ефективну роботу системи, то має дати можливість зробити це іншим. Не можуть тисячі службовців постати перед загрозою кримінальної відповідальности через неспроможність НАЗК", ‒ наголосив Олег Осуховський.

У слуханнях взяли участь народні депутати України, керівник Національного агентства з питань запобігання корупції, представники Міністерства юстиції України, Державної служба спеціального зв'язку та захисту інформації України, ДП "Українські спеціальні системи", представники громадськости, міжнародні та українські експерти із запобігання і протидії корупції.

Прес-служба ВО "Свобода"