ВО "Свобода"

ENG

17 березня 2017
Олег Осуховський: Необхідно реформувати інститут громадських рад при органах влади
Олег Осуховський: Необхідно реформувати інститут громадських рад при органах влади

Необхідно припинити б'юджетне фінансування фальшивих громадських організацій, а також фейкових громадських рад при державних структурах. Про це 17 березня 2017 року заявив народний депутат України, член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції свободівець Олег Осуховський на засіданні підкомітету зі взаємодії з громадянським суспільством Комітету із протидії корупції ВРУ.

"Влада зацікавлена в існуванні фейкової громадськости, яку вона може використовувати в своїх інтересах. Водночас ці псевдогромадські організації, зокрема ветеранські, а також громадські ради при державних органах, отримують фінансування з б'юджету. Це неприпустимо. Так нівелюється значення й вплив громадянського суспільства, яке має контролювати владу. Необхідно ліквідувати корупційні схеми в фінансуванні громадських організацій", ‒ наголосив Олег Осуховський.

На засіданні підкомітету зокрема йшлося про псевдоветеранські організації, які безпідставно отримують кошти з б'юджету, причому вони просувають цінності "русскава міра", інколи відверто стаючи на бік агресора. Серед иншого учасники засідання критикували діяльність громадської ради при Міністерстві оборони, яка блокує прогресивні реформи. Учасники наголошували, що необхідно припинити фінансування псевдоветеранів, встановити прозорий порядок надання коштів ветеранським організаціям та реформувати інститут громадських рад при центральних органах влади.

Прес-служба ВО "Свобода"