ВО "Свобода"

ENG

17 березня 2017
Олег Осуховський: Наслідком блокади стали санкції щодо російського бізнесу
Олег Осуховський: Наслідком блокади стали санкції щодо російського бізнесу

Блокування постачання товарів на окуповані території в результаті спричинило санкції щодо російського бізнесу в Україні, зокрема банків держави-агресора. Про це заявив народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський 17 березня 2017 року в етері телеканалу "Інтер".

"Що відбулося цього тижня: влада розганяє блокувальників, захоплює 42 учасників і чекає на реакцію суспільства. Суспільство реагує дуже жорстко: пікетами, захопленням обласних адміністрацій. І тоді влада видає рішення РНБО призупинити перевезення товарів на окуповані території. Рішенням РНБО влада легалізувала блокаду, яку здійснювали громадські активісти й учасники війни", ‒ наголосив народний депутат.

За його словами, наслідком блокади стало запровадження Україною санкцій щодо російського бізнесу, зокрема банків.

"Скільки разів ми закликали припинити діяльність російських банків в Україні, вимагали заборонити російський бізнес, але нас не чули. Але щойно відбулося захоплення підприємств Ахметова ‒ зразу запроваджено санкції щодо російського бізнесу, російських банків", ‒ зауважив Олег Осуховський.

Прес-служба ВО "Свобода"