ВО "Свобода"

ENG

14 березня 2017
"Свобода" у Львівській міській раді : Події на "Кривому Торці" ‒ це вирок для влади
"Свобода" у Львівській міській раді : Події на "Кривому Торці" ‒ це вирок для влади

Сьогодні вже не вийде відсиджуватися в закутках без позиції. Вся Україна має побачити, хто має більшість у сьогоднішньому парламенті: народ чи олігархи. Про це йдеться у зверненні фракції ВО "Свобода" у Львівській міській раді, яке 14 березня 2017 року під час позачергової сесії міської ради виголосив керівник фракції Маркіян Лопачак.

"З-поміж майже 50-и затриманих вчора учасників блокади ‒ голова Калинівської міської організації ВО "Свобода" Костянтин Васюк (учасник московсько-української війни, молодший лейтенант, заступник командира 308-го батальйону), голова Торецької "Свободи" Микола Кренджеляк (учасник війни, батальйон "Січ"), білоцерківські свободівці Олександр Скопець та Володимир Янковський, Олександр Ярош (учасник війни з Новомосковська). Багатьох людей було жорстоко побито. Очевидці кажуть, що учасників війни били особливо цинічно", ‒ зазначено у зверненні фракції.

"Вважаємо, що події на "Кривому Торці" ‒ це вирок для цієї влади. Влади бариг, для якої бізнес ‒ понад усе, і байдуже, що він на крові. Ми вимагаємо негайного звіту керівників силових відомств у Верховній Ради України. Нехай публічно звітують за свої накази. Вимагаємо також від депутатів парламенту, особливо представників так званої "демократичної опозиції", негайно ухвалити закон "Про заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями України", який ще у 2015-ому році зареєстрували депутати-свободівці", ‒ зазначено у зверненні.

Прес-служба Львівської міської організації ВО "Свобода"