ВО "Свобода"

ENG

15 лютого 2017
Олег Осуховський: Україна не може чекати роками на результати боротьби з корупцією
Олег Осуховський: Україна не може чекати роками на результати боротьби з корупцією

Україна не може чекати ще кілька років на результати боротьби з корупцією, на ефект від роботи антикорупційних органів. Про це заявив народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський 15 лютого 2017 року в етері телеканалу "Рада".

Коментуючи підсумки року діяльності Національного антикорупційного бюро України, Олег Осуховський зазначив, що українці сподівалися на кращі результати.

"Кажуть, що рік ‒ це замалий термін для вагомих результатів діяльности антикорупційних органів. Зокрема, наводять приклад Румунії, де аж за кілька років почали садити за ґрати найбільших корупціонерів. Але Україна не має стільки часу. У нас війна, нас хоче знищити зовнішній агресор, а із середини державу руйнує корупція", - наголосив свободівець.

Він також зазначив, що є чимало перешкод для ефективної роботу антикорупційних органів, зокрема, справи гальмуються в судах.

"Корумпована судова система ‒ це серйозна перешкода для діяльности НАБУ, для доведення справ до судів та оголошення вироків", - зазначив народний депутат.

Прес-служба ВО "Свобода"