ВО "Свобода"

ENG

14 лютого 2017
Олег Осуховський: Влада не може поступатися інтересами держави в обмін на кредити
Олег Осуховський: Влада не може поступатися інтересами держави в обмін на кредити

Влада в Україні не має права поступатися інтересами держави в обмін на кредити, зокрема коли йдеться про вивезення за кордон лісу. Про це заявив народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський 14 лютого 2017 року в етері телеканалу "Київ".

Коментуючи вимогу Еврокомісії про скасування мораторію на експорт лісу до ЕС в обмін на макрофінансову допомогу, Олег Осуховський зазначив, що парламент не мав би підтримувати такий законопроєкт.

"Я сподіваюся, що Верховна Рада України не проголосує за скасування мораторію на експорт лісу. Наслідки будуть катастрофічними. Уже зараз лисіють гори, висихають річки, порушується екосистема. Не можна поступатися стратегічними інтересами держави в обмін на кредити", ‒ наголосив народний депутат.

Націоналіст також зазначив, що з'являються нові вимоги ЕС та МВФ щодо України.

"Скажімо, Україна виконала вимоги ЕС щодо лібералізації візового режиму ‒ ВРУ ухвалила необхідні закони. Однак процес лібералізації затягується. Україна намагається дотримуватися вимог МВФ, однак щоразу висувають нові ‒ збільшення пенсійного віку, підвищення тарифів, із чим не можна погоджуватися. Окрім того, ці борги доведеться повертати нашим дітям і внукам. Уже зараз витрачаємо 120 млрд гривень на обслуговування зовнішнього боргу України. Ці гроші можна було б витратити з користю для економіки України", ‒ наголосив свободівець.

Прес-служба ВО "Свобода"