ВО "Свобода"

ENG

3 січня 2017
Юрій Сиротюк: Влада не повинна замінювати силу права на право сили
Юрій Сиротюк: Влада не повинна замінювати силу права на право сили

Фракція ВО "Свобода" в Київські міськраді вважає неприйнятними дії влади у зв'язку з проблемою незаконної торгівлі у Києві. Особливо свободівців обурила брутальна зачистка кіосків на ринку "Харківський", що у столичному районі "Позняки". Про це 3 січня 2017 року розповів голова націоналістичної фракції в міські раді Юрій Сиротюк.

"Останні події навколо знесення так званих малих архітектурних форм у столиці свідчать про нову тактику влади у боротьбі проти представників малого бізнесу - це тактика брутальної ліквідації робочих місць та власности підприємців. Хочу наголосити: лише слабка влада діє під покровом ночі та застосовує "тітушок". Очевидно, що люди, які прийшли до влади після Майдану, тепер бояться його продовження. Вони завдають превентивних ударів по середньому класу, розуміючи, що підприємці завжди були активною частиною суспільства, зокрема ці люди були рушієм Революції гідности", - підкреслив Юрій Сиротюк.

Свободівець також звернув увагу громадськости на вибірковість у діях влади, коли силу надмірно застосовують щодо одних підприємців, а на свавілля инших закривають очі.

"Свобода" вважає неприпустимим застосування брутального насилля щодо підприємців, які в усіх европейських країнах є основою державности. Більшість людей, які виходять торгувати на вулицю, роблять це не через веселе життя, а тому, що иншого способу прогодувати сім'ю в них немає. Влада має вирішувати проблему незаконної торгівлі не шляхом брутального знесення МАФів, а шляхом нормальної співпраці з підприємцями, створення умов для розвитку законного бізнесу та його підтримки. Влада має пропонувати альтернативу тим людям, які можуть заробляти кошти й давати робочі місця.

Також неприйнятним є застосування загонів "тітушок" у вирішенні цих господарських проблем. На жаль, візитною карточкою нинішньої влади стало брутальне застосування сили до неугодних. Варто зазначити, що ті самі найманці, які зносять кіоски, минулого року вчинили напад на депутатів Київської міськради. Те, що цих злочинців так і не було покарано, дозволяє їм сьогодні знову застосовувати силу", - наголосив Юрій Сиротюк.

Наостанок націоналіст поінформував, що "Свобода" на першому цьогорічному засіданні Київської міськради підніматиме питання про ситуацію на ринку "Харківський" та вимагатиме покарати винних у кровопролитті та використанні "тітушок".

Прес-служба ВО "Свобода"