ВО "Свобода"

ENG

31 серпня 2017
Олег Дебелий: Чинний владний режим поводить себе як брат-близнюк режиму Януковича
Олег Дебелий: Чинний владний режим поводить себе як брат-близнюк режиму Януковича

31 серпня 2017 року активісти Всеукраїнського об'єднання "Свобода" пікетували чергову сесію Харківської обласної ради проти антинародної політики чинної влади. Свободівці тримали в руках плакати із наступними гаслами: "Реформи = бутаформи", "На картинках хорошо, а в кишені пустко ©", "Ціни вище ‒ життя гірше!", "Ні тарифному терору!", "Для народу - ціни й тарифи, для влади - офшори та надприбутки?!!!". Свободівці вимагали у владців припинити вдавати з себе "великих реформаторів", адже реформи на картинках лишень погіршують життя українців. Окрім того, активісти Харківської "Свободи" засудили цинічний напад на депутата облради Дмитра Булаха, що трапився напередодні сесії.

Зазначимо, що біля будівлі Харківської облради відбувалося одразу чотири пікети, що само по собі свідчить про великий ступінь невдоволення діями чинної влади серед мешканців Харкова. Окрім свободівського пікету, відбувся мітинг на підтримку депутата облради Дмитра Булаха, якого побили напередодні невідомі. Також, на пікет вийшли представники ветеранів російсько-української війни, що вимагали знищити корупційні схеми та припинити махінації при оформленні земельних ділянок учасникам бойових дій, зокрема, активісти наполягали на звільненні начальника Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Євгена Оберемка. Окрім того, Харківську обласну раду пікетували представники Українського товариства мисливців та рибалок, які вимагали припинити браконьєрство, поголовне знищення мисливських тварин, закріпити мисливські угіддя (зокрема, у Дворічанському районі Харківщини), а також легалізувати полювання та налагодити контроль за лісовими господарствами.

"Той факт, що перед центральним входом будівлі Харківської обласної ради нині так велелюдно, свідчить про провальну та антинародну політику чинної влади. Яку реформу не візьми, у владців все виходять "бутоформи". Нинішні керманичі мають хороших фахівців-дизайнерів, які малюють красиві картинки, що мали б демонструвати "досягнення" влади, але ці малюнки не мають жодного відношення до реального життя. Керуючись, начебто, державними інтересами, чинний режим вчергове влаштовує тарифний терор для населення, не зважаючи на те, що їхні вкрай недолугі економічні ініціятиви вже призвели до критичного зубожіння українців. Про ціни, які нині існують в Україні буквально на все та на товари першої необхідності ‒ й говорити годі. Сьогодні людина намагається вижити в цій державі й, навіть, мріяти не може про будь-який розвиток. Все це відбувається через те, що ця влада, як і попередній злочинний режим Януковича, є на службі в олігархата ‒ їм плювати на людей. В цьому чинний владний режим поводить себе як брат-близнюк режиму Януковича.

Окремо, потрібно сказати про події останніх днів та, зокрема, про побиття депутата облради Дмитра Булаха. Очевидно, ця подія свідчить про те, що режим починає наслідувати навіть найбрутальніші методи політичної боротьби режиму Януковича. Нещодавно ми простилися з нашим побратимом, депутатом Миргородської міської ради, очільником нашої свободівської фракції Олегом Супрунененком, який загинув після того, як "тітушки" у масках по-звірячому його побили. Ми вимагаємо в правоохоронців знайти виконавців та замовників цього політичного вбивства. Політичні вбивства та звірячі побиття активістів та політичних опонентів, зубожіння українського народу при балачках про реформи та красивих малюнках, економічне мародерство під час війни ‒ ось вони ознаки нашого сьогоднішнього життя. Ця влада не впорається з тими завданнями, що ставить перед нею український народ. Ця влада має піти геть!", ‒ наголосив у своєму виступі під час пікету очільник Харківської міської організації ВО "Свобода" Олег Дебелий.

Світлини за посиланням: kharkiv.svoboda.org.ua.

Прес-служба ВО "Свобода"